Sanatorium Zdrowie Ciechocinek

Nowoczesny obiekt

Obiekt położony jest w samym sercu uzdrowiska w centrum miasta i najlepszej strefie uzdrowiskowej „A”, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz fontanny „Grzybek”. Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesny, wyremontowany zaadaptowany dla osób niepełnosprawnych, przyjazny i kompaktowy obiekt uzdrowiskowo – leczniczy. Budynek Sanatorium Zdrowie składa się z czteropiętrowej części hotelowej i dwukondygnacyjnego centrum medycznego, w którym mieści się nowoczesna, klimatyzowana baza zabiegowa oraz basen solankowy. W budynku znajduje się również stołówka, gabinet kosmetyczny oraz kawiarnia „Piernikowa”. Dla zmotoryzowanych gości Sanatorium Zdrowie oferuje także monitorowany parking.

Wyposażone pokoje

Nasi klienci mają do wyboru pobyt w pokojach jednoosobowych i dwuosobowych w klasie „standard” lub „lux” oraz apartamentach. Pokoje klasy „standard” są funkcjonalnie urządzone, wyposażone m.in. w TV, gniazdo internetowe i suszarkę. Klasa „lux” i apartamenty dodatkowo wyposażone są w sejf i lodówkę. Goście którzy wybiorą apartament mają ponadto do dyspozycji bogatą ofertę telewizji cyfrowej.

Każde piętro części hotelowej, jest urządzone i zaaranżowane w odmiennej gamie kolorystycznej. Państwo wybieracie, na jakim piętrze chcecie mieszkać – turkusowym, oliwkowym, pomarańczowym czy czerwonym. Część hotelowa skomunikowana jest z pozostałą częścią obiektu dwiema nowoczesnymi windami osobowymi.

Baza zabiegowa

Naszym gościom gwarantujemy całodobową opiekę wysoko wykwalifikowanego personelu medycznego. Baza zabiegowa jest klimatyzowana, wyposażona w nowoczesny sprzęt leczniczo – rehabilitacyjny. Do dyspozycji naszych gości oddajemy nowo wybudowany basen solankowy leczniczo – rehabilitacyjny o wymiarach 12x6 m. Na jego wyposażeniu znajdują się dysze masujące  oraz przeciwprądy umożliwiający pływanie „w miejscu”. Woda w naszym basenie nie jest sztucznie zasalana – otrzymujemy ją ze źródła termalnego znajdującego się na głębokości 1363 m.

Bogactwo kwiatów i zieleni oraz zastosowanie muzykoterapii na ciągach komunikacyjnych i w gabinetach zabiegowych sprawia, że rehabilitacja, relaks i regeneracja organizmu następuje szybciej i jest bardziej efektywna.

Bardzo dobre wyposażenie bazy zabiegowej, prawdziwa solanka, nowoczesny basen, wiedza i doświadczenie naszych fizjoterapeutów oraz panująca u nas rodzinna atmosfera z pewnością pozwoli uzyskać fantastyczne efekty zdrowotne.

 

Pełna rehabilitacja

Nasza kuchnia uwzględnia różnorodne diety naszych kuracjuszy co jest uzupełnieniem kompleksowej, stojącej na wysokim poziomie rehabilitacji.

Kawiarnia to miejsce spotkań naszych gości. Przytulne wnętrze, duży zielony taras a co najważniejsze świeżo mielona pachnąca kawa, ciasta wypiekane z lokalnych składników przez nas na miejscu i zawsze uśmiechnięta obsługa tworzą klimat sprzyjający długim rozmowom w gronie znajomych.

Wyremontowane pokoje hotelowe, bogactwo kwiatów i zieleni pozwalają u nas odpocząć. Kawiarnia „Piernikowa” ze swoim niezapomnianym  Nowoczesne wyposażenie gabinetów zabiegowych, fachowa i miła obsługa sprawia, że nasi goście szybko regenerują swoje siły i wracają do zdrowia. Bardzo dobra kuchnia, uwzględniająca różnorodne diety naszych kuracjuszy, jest uzupełnieniem kompleksowej, stojącej na wysokim poziomie rehabilitacji.

Więcej informacji uzyskacie Państwo kontaktując się z recepcją.

Sanatorium Uzdrowiskowe ZDROWIE w Ciechocinku to

najlepsza lokalizacja,

najlepsza obsługa,

najlepsze ceny.

Zapraszamy. Do zobaczenia.

Kontakt

Sanatorium Uzdrowiskowe „ZDROWIE” Sp. z o.o. Sp.k.
w Toruniu – oddział w Ciechocinku
87-720 Ciechocinek, ul. Piłsudskiego 3